Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
main-slider_turawa.jpg

Ważne daty i informacje dla zuchów i harcerzy 41 HDŻ

23 marca w ramach zbiórki idziemy na drogę krzyżową . Spotykamy się o godzinie 17:00 pod kościołem „Na Górce”. Odbiór dzieci po 18 spod kościoła.

Od 6 kwietnia spotykamy się na Barce. Czas zbiórek od 17:00 do 19:00.

Wszyscy harcerze chcący jechać na obóz są zobowiązani do przepracowania 25 godzin prac bosmańskich. Liczą się godziny które harcerze wypracowywali też jesienią.

21 kwietnia nasza drużyna organizuje Harcerski Festiwal Piosenki „Złote Gitary 2018” – bardzo proszę o zarezerwowanie dziecku czasu w tym terminie, zuchy i harcerze będą występować, a także pomagać w realizacji tego wydarzenia.

3-5 maja odbędzie się tradycyjnie Biwak dla harcerzy naszej drużyny. Decyzją rady drużyny termin jest ciut inny niż zazwyczaj. W związku z faktem, że jest on w czasie długiego weekendu proszę o indywidualne informacje kogo na biwaku nie będzie.

Obóz drużyny w tym roku będzie w terminie od 1 do 14 lipca. Koszt obozu 730 zł

Obóz zuchowy rozpoczynamy w niedzielę 8 lipca do soboty 14 lipca. Koszt 360 zł

Zachęcamy aby zuchy z klasy trzeciej, które po wakacjach przejdą do harcerzy pojechały na cały dwutygodniowy obóz.

Obóz jak w latach ubiegłych będzie usytuowany na wyspie Brzozowej na terenie ośrodka Zajazd Jowisz.

Karty na obóz będą rozdawane na pierwszej zbiórce na BARCE.

Na ewentualne pytania odpowiada dh Ania 602192957

Początek strony