Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ważne daty i informacje dla rodziców harcerzy 41 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej.

20 października prace bosmańskie dla zastępu „Niezatapialne Akki” od godziny 10 – 14 NA CMENTARZU KOMUNALNYM NA PÓŁWSI.

Dodatkowo od godziny 15 będą prace bosmańskie dla wszystkich na BARCE.

26 października zbiórka TYLKO dla zastępu Niezatapialne Akki.

AKCJA ZNICZ to akcja zarobkowa Towarzystwa Przyjaciół 41 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej które wspiera finansowo naszą drużynę. Akcja trwa od soboty 27 października do niedzieli 4 listopada. Na akcję przynosimy notatniki w których zapisujemy prace bosmańskie. Każdy harcerz drużyny jest zobowiązany do włączenia się w akcję czyli dyżurowania podczas sprzedaży zniczy. ZUCHY NIE DYŻURUJĄ.

Termin kiedy, kto będzie należy podać zastępowym, którzy przekażą je dh Ani.

2 listopada nie ma zbiórki.

Spotykamy się ponownie na zbiórce 9 listopada w PSP nr 21 przy ulicy Sienkiewicza.

11 listopada spotykamy się o 9:00 na ul Żeromskiego 4/3 u dh Marysia w domu i idziemy razem na miejskie obchody rocznicy odzyskania niepodległości. Całość potrwa do ok 14. Bardzo proszę aby do tego czasu zaopatrzyć się w biały golf, czarne spodnie i ciemne buty. Chętnie zuchy zapraszamy na godzinę 1030 bezpośredni do katedry

30 listopada odbędzie się Festiwal Piosenki Wakacyjnej, jest to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich członków drużyny. Szczegóły podadzą zastępowi.

14 grudnia WIGILIA DRUŻYNY. Szczegóły w grudniu.

Najprawdopodobniej 18 grudnia (wtorek) odbędzie się przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju. Proszę zarezerwować sobie popołudnie, gdyż nasza drużyna jest organizatorem tej uroczystości.

W razie pytań proszę dzwonić do dh Ani 602192957