Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Drodzy Rodzice harcerzy 41 HDŻ

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i wynikającymi z tym obostrzeniami sanitarnymi, a także biorąc pod uwagę opublikowane wytyczne dotyczące organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży, nie jesteśmy w stanie w tym roku zorganizować obozu drużyny w Turawie w tradycyjnej formie. Możemy natomiast zorganizować zajęcia harcersko – żeglarskie w Turawie, jednak bez noclegów – w formie półkolonii.

Proponujemy dwa turnusy pięciodniowe: 06 – 10.07.2020 oraz 13 – 17.07.2020, gdyż ogranicza nas liczba osób w grupach zajęciowych. Zajęcia rozpoczynałyby się codziennie o godz. 08.30, a kończyły o 20.00. Zapewniamy pełne wyżywienie (cztery posiłki) – korzystając jak co roku z zaplecza gastronomicznego Zajazdu Jowisz.

Wysyłamy Państwu tą informację, gdyż nie wiemy, czy proponowana forma wypoczynku spotka się z zainteresowaniem. Zainteresowanych proszę o informację zwrotną na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 602192957 do piątku 5 czerwca.