Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Oferta organizacji obozu żeglarskiego – Turawa 2019

 

Towarzystwo Przyjaciół 41 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej ma zaszczyt zaproponować atrakcyjną formę aktywnego wypoczynku nad Wielkim Jeziorem Turawskim.

 

Termin:

Turnus pierwszy: od 15.07.2019r. do 20.07.2019r.

Turnus drugi: od 22.07.2019r. do 27.07.2019r.

 

Miejsce organizacji obozu:

Obóz organizowany jest na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Zajazd Jowisz” (ul. Harcerska 2 Turawa). Ośrodek zlokalizowany jest przy promenadzie turawskiej nad Wielkim Jeziorem Turawskim; posiada własną stołówkę, plażę, port, boisko, świetlicę, kawiarenkę i plac zabaw. Miejsce jest ogrodzone i pod stałym nadzorem.

 

Obóz jest dodatkowo ogrodzony i po zmroku oświetlony. Stołówka i świetlica znajdują się na terenie Ośrodka, poza samym obozem (ok.50 m). Węzeł sanitarny i natryski znajduje się na terenie obozu. Członkowie obozu zakwaterowani są w 4 osobowych, namiotach typu IGLO. Namioty wyposażone są w wieszaki na ubrania, drewniane podesty i podgumowane materace wojskowe.

 

Wyżywienie:

Całość wyżywienia przygotowywana jest przez kuchnię Ośrodka „Zajazd Jowisz” i konsumowana jest w stołówce ośrodka. Na wyżywienie składają się cztery posiłki dziennie: śniadania, dwudaniowe obiady, podwieczorki i kolacje.

 

Cele realizacji programu:

Głównym celem programu realizowanego w trakcie obozu jest wychowywanie dzieci zgodnie z metodyką skautową, a także kształcenie poczucia odpowiedzialności za siebie i innych, wiary w swoje możliwości, szacunku dla cudzej własności oraz umiejętności współpracy w zespole. Wszystko to realizowane jest przez zajęcia żeglarskie oraz gry i zabawy wykorzystujące metodykę zuchową.

 

Warunki uczestnictwa:

Oferta obozu skierowana jest do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Regulamin obozu oparty jest o Prawo Zucha oraz ogólne warunki bezpieczeństwa na lądzie i wodzie. Uczestnik obozu nie może posiadać telefonu komórkowego.

 

Kosztorys:

Koszt obozu wynosi 480PLN. Przyjazd uczestników na koszt rodziców.

 

Zapisy:

Jeśli jesteś zainteresowany posłaniem swojego dziecka na nasz obóz, to wypełnij formularz on-line i czekaj na wiadomość zwrotną. Ilość miejsc jest ograniczona. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z kwalifikacją dziecka na obóz. O kwalifikacji zostaniesz powiadomiony mailem.

 

Dodatkowe informacje:

Na ewentualne pytania odpowie kierownik placówki Anna Łabudzińska

Kom. 602192957 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspolfinansowane przez Samorzad Wojewodztwa Opolskiego wersja pozioma

 

Początek strony