Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
main-slider.jpg

Ważne daty i informacje dla harcerzy i zuchów 41 HDŻ

- 11 listopada spotykamy się o 11:00 na ul Żeromskiego 4/3 u dh Marysi w domu i idziemy razem na wojewódzkie obchody rocznicy odzyskania niepodległości. W miarę możliwości ubieramy biały golf, czarne spodnie i ciemne buty. Zakończenie obchodów przy pysznym cieście u dh Marysi w domu. Całość potrwa do ok 15. Harcerze którzy nie mogą być 11 listopada proszę o zgłoszenie tego swoim zastępowym do poniedziałku wieczór. Zastępowych zobowiązuje do podania mi list harcerzy do wtorku. Ta informacja jest nam niezbędna do sprawnej organizacji dnia 11 listopada. Dla harcerzy jest to zbiórka obowiązkowa.

- 12 listopada zbiórki nie ma.

- Od 19 listopada spotykamy się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 ul. Sienkiewicza. Zbiórki w szkole będą trwały od 17 do 18:30. W szkole będziemy się spotykali do końca marca.

- Na zbiórce 19 listopada zostaną podane szczegóły zimowiska organizowanego przez naszą drużynę.

Na ewentualne pytania odpowie dh Ania 602192957

Początek strony