Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

świerc

pwd. Agata Brosz - w drużynie od 2002 roku. Studiuje filologię polską na UWr. Chętnie angażuje się w pracę z dziećmi, szczególnie podczas zajęć żeglarskich:) W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi, piecze ciasta i czyta książki.

kabycz

HO Kasia Kabycz - w drużynie od 2007 roku. Studiuje medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uwielbia muzykę country, filmy kostiumowe, „Przyjaciół” i serię o Ani z Zielonego Wzgórza. Interesuje się literaturą; marzy o tym, by kiedyś zobaczyć Nowy Jork. 

bartusek

HR Olek Bartusek - w drużynie od 2004 roku. Student stomatologii, na obozach widział wszystkie wypadające mleczaki zuchów. Fan Znaczy Kapitana i żeglarstwa pod każdą postacią, chociaż nie pogardzi też wędrówką po górach. Mocno wierzy, że przygoda zaczyna się zawsze od pierwszego kroku przez drzwi.

ziembikHO Magdalena Bońkowska - w drużynie od 2005 roku. Uwielbia dobre kino - zarówno te na dużym, jak i srebrnym ekranie. Przede wszystkim jednak kocha zwierzęta pod każdą postacią.  Dusza towarzystwa wśród kadry. W czasie obozów drużyny pełni funkcje sternika – niestraszne jej nawet te najbardziej niesforne zuchy. Ma już także pierwsze morskie mile za sobą. Marzy o karierze naukowej, a obecnie studiuje biotechnologię na Politechnice Wrocławskiej. W wolnej chwili nie pogardzi dobrą książką – szczególnie tą opisującą realia II wojny światowej i organizacji podziemia. Członek dwuosobowego zastępu specjalnego-Bońki.

 Bońkowski

HR Piotr Bońkowski – w drużynie od 2002 roku. Zapalony żeglarz, który ma za sobą już kilka morskich rejsów. Gdy nie żegluje, lubi wędrować po górach i zdobywać nowe szczyty. Jego pasją jest również kolarstwo. Na co dzień student Politechniki Wrocławskiej na kierunku Budownictwo. W ramach przerwy w nauce grywa w strategiczne gry karciane i planszowe. Członek dwuosobowego zastępu specjalnego - Bońki.

 

 

 

 

 

 jochym

sam. Karolina Jochym – w drużynie od 2006 roku. Studiuje filologię francuską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się językami obcymi i żeglarstwem, uwielbia pracę z dziećmi. W wolnym czasie słucha muzyki, śpiewa, sięga po ciekawą literaturę i gra na gitarze. W okresie zimowym chętnie jeździ na łyżwach. Zawsze służy pomocą i dobrą radą. Chciałaby w końcu nauczyć się gotować jak jej mama.

 

 

 

 

żywicka

HO Paulina 'Palua' Żywicka - w drużynie od 2000 roku. Bardzo lubi jeździć na nartach, słuchać muzyki i żeglować. Bardzo chętnie służy pomocą fryzjerską, bo nikt tak jak ona nie czesze i nie układa fryzur!

 

 

 

 

 

 

 

 dedyk

HO Weronika Dedyk -”druhna Wera” - w drużynie od 2006 roku. Jak przystało na harcerkę, studiuje pedagogikę. Niestraszne jej gry, pląsy a nawet przyśpiewki - zwłaszcza te nowo poznane. Uwielbia zabawę na wesoło pod każdą postacią!

 

 

 

 

 witowski

 HO Paweł Zelent - Witowski W drużynie od 2007 roku. Interesuje się muzyką rockową i metalową oraz piłką nożną. Lubi grać w gry komputerowe. Chciałby zostać informatykiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony