Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
01 gorska    HO Aleksandra Górska - w drużynie od 2013 roku. Uczy się w LO2 na profilu biologicznym, aktualnie w klasie maturalnej (2020/2021). Interesuje się fotografią oraz kocha jeździć na nartach. Jest zagorzałym fanem skoków narciarskich. Od siedmiu lat jeździ konno. Świeżo upieczony kierowca. Zawsze odwiezie znajomych do domu. Uwielbia dobre kino, w szczególności filmy science- fiction a jej ulubiona seria to "Star Wars". W wolnym czasie chętnie słucha Dawida Podsiadło i Michaela Jacksona, a jej ulubione zespoły to The Neighbourhood i Imagine Dragons. Marzy o podróży na Islandię. 
     
 02 krol   Trop. Ania Król - w drużynie od 2016 roku. Lubi spotykać się ze znajomymi, żeglować, jeździć na łyżwach, pływać i uczyć się języków obcych. W przyszłości chciałaby zostać stomatologiem.
     
 03 walkow   Trop. Asia Walków - w drużynie od 2015 roku. Lubi żeglować, malować i pływać. W przyszłości chciałaby zostać architektem.
     
 04 matuszewski   HR Cyryl Matuszewski – w drużynie od 2010 roku. Z wodą związany od dziecka. Uwielbia żeglować, spotkać się z przyjaciółmi i jeździć na rowerze a w wolnych chwilach poświęca się swojej pasji do informatyki i elektroniki. Uczeń opolskiego elektryczniaka.
     
 05 gajewski   HO Filip Gajewski - w drużynie od 2014 roku, jednak związany z żeglarstwem już od małego. Uwielbia pływać, nie tylko tak pod żaglami, ale także wpław. Rzadko kiedy rozstaje się ze swoją gitarą. W wolnych chwilach lubi spędzać czas z przyjaciółmi, grać w gry planszowe oraz brać udział w sesjach RPG. Na co dzień uczeń opolskiego III liceum.
     
 06 grygier   Sam. Kamila Grygier - w drużynie od 2011 r., aktualnie uczęszcza do LO3 w Opolu. Gra na gitarze, śpiewa oraz hobbistycznie gra w siatkówkę. Spełnia się muzycznie w dwóch zespołach, grając razem z przyjaciółmi. Uwielbia każdą pracę z dziećmi i wśród dzieci oraz żeglowanie. Lubi sobie potańczyć i posłuchać głośnej muzyki. Każdą wolną chwilę spędza z ludźmi, ponieważ to od nich czerpie najwięcej siły i pozytywnej energii. W przyszłości chciałaby zostać psychologiem dziecięcym lub/i logopedą.
     
 07 gorysz   Sam. Katarzyna Gorysz - drużynie jest od 2011 roku. Obecnie uczęszcza do 3 LO w Opolu. Bardzo lubi śpiewać oraz wytrwale uczy się jeździć na snowboardzie. Ma słabość do dzieci, szczególnie tych grzecznych. Jak się nudzi to gotuje lub piecze różne pyszności. Jest fanką książek i seriali kryminalnych. W ludziach ceni szczerość i punktualność.
     
 08 plachtej   HO Magda Płachtej - w drużynie od 2013 roku, a zastępową jestem już od kilku lat. Uczę się w ostatniej klasie w lo2 na profilu językowym. Poza harcerstwem i żeglarstwem trenuję aikido, uwielbiam podróżować. W wolnych chwilach łapie się przeróżnych zajęć - lubię malować, robić zdjęcia, słuchać muzyki, oglądać seriale i spotykać się z przyjaciółmi, a w weekendy leżeć cały dzień do góry brzuchem. Cały czas szukam swojej drogi w życiu, więc niedaleka wizja zdawania egzaminu dojrzałości mnie przeraża.
     
 09 kuczko   Trop. Maja Kuczko - w drużynie od 2015 roku. Uczęszcza do Technikum Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu. Uwielbia spędzać czas wolny na świeżym powietrzu i przebywać z ludźmi. Jej pasją jest żeglarstwo.
     
 10 kulbacka   Trop. Malwina Kulbacka - w drużynie od 2013 roku. Lubi grać na skrzypcach, gitarze i ukulele. Aktualnie jest uczennicą II LO w Opolu. Interesuje się językiem hiszpańskim, którego uczy się intensywnie na co dzień. Uwielbia spędzać czas z drużyną, szczególnie przy ogniskach i na wodzie. Chodzi również do szkoły baletowej gdyż pasjonuje ją taniec.
     
 11 drozdek   Sam. Marta Drozdek - drużynie od 2015 roku. Uczy się w 2 LO w Opolu na profilu mat-fiz. W wolnych chwilach rysuje, gra na pianinie i czyta książki. Miłośniczka narciarstwa i wszelakiego jedzenia(dopóki jest bezglutenowe). Lubi słuchać muzyki, śpiewać i tańczyć. Chciałaby zostać architektem i mieć psa.
     
 12 leja   Wyw. Mateusz Leja - w drużynie od 2015 r. Uczeń opolskiego LO 5. Pasjonat dzikiej przyrody. Godzinami przemierza brzegi pięknych rzek obserwując podwodne życie. W wolnym czasie amatorsko trenuje kolarstwo i słucha rocka sprzed kilku dekad. Zgodnie z zamiłowaniem chciałby zostać ichtiologiem. Marzy żeby zwiedzić wzdłuż i wszerz cały glob.
     
 13 blaszczyszyn   Trop. Natasza Błaszczyszyn - w drużynie od 2015 roku. Bardzo lubi jeździć na nartach, oglądać filmy oraz udzielać się społecznie. Marzy o tym, aby zwiedzać świat pod żaglami.
     
 14 slusarczyk    Trop. Paulina Ślusarczyk - w drużynie od 2012 roku. Uczęszcza do lo2 w Opolu. Trenuje lekkoatletykę ,a w wolnych chwilach lubi spędzać czas ze znajomymi.
     
 15 karpowicz   Ćw. Paweł Karpowicz – w drużynie od ok.9 lat, uwielbia żeglować, podróżować, jeździć na rowerze i spotykać się ze znajomymi. W wolnych chwilach często przebywa na łonie natury rozmyślając. Uczeń opolskiego Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr 8.
     
 16 danielczok   HO Zuzia Danielczok - w drużynie od 2013 roku. Uczennica LO2 oraz tegoroczna maturzystka (2020/2021r). Drużynowy driver, zawsze podwiezie znajomych na Barkę. Największa fanka serialu "Przyjaciele". W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki szczególnie Dawida Podsiadło, Bitaminy i Kwiatu Jabłoni. Jedną łódką jaką uznaje na obozach jest Puck. Doskonale gra na pianinie i gitarze. Nie wyobraża sobie życia bez swoich 2 kociaków.
     
Początek strony